31 sierpnia 2012

Przebudzona ...

Hejka ;D dzisiejszy dzień jest fajny  tylko , że nie ma wgl pogody bynajmniej u mnie . Od rana zaczęłam kichać a to nie dobrze , jak pomyślę sobie o poniedziałku to aż mnie skręca ... .  Wczoraj zaczęłam czytać kolejną część Cyklu Domu Nocy  a tytuł brzmi " Przebudzona"  to opis książki :
                                                       PRZEBUDZONA :

Zoey wróciła z Zaświatów, by zająć należne jej stanowisko najwyższej kapłanki Domu Nocy. Powrót dziewczyny cieszy jej przyjaciół, jednakże pojawia się obawa, czy po stracie Heatha Zoey poradzi sobie z rzeczywistością oraz czy jej związek z atrakcyjnym wojownikiem Starkiem okaże się pocieszeniem.
Tymczasem dla Stevie Rae relacje z Rephaimem, Krukiem Prześmiewcą, stają się coraz cenniejsze. Wiąże ich tajemnicze i potężne Skojarzenie. Nad  Domem Nocy wciąż czyha niebezpieczeństwo ze strony Kalony i Neferet, będącej coraz bliżej osiągnięcia nieśmiertelności.


Jeśli ktoś chce wiedzieć jakie są poprzednie części  można je zobaczyć na stronie :http://www.pozmierzchu.pl/cast
Może nie koniecznie będzie wam  się  ta książka podobać , ale może kogoś zainteresuje ,  poprzednie części też są fajne jeśli ktoś lubi książki o vampirach ^^.
2 komentarze:

klawiatura jest fajna ,skomentuj prosze :P