08 grudnia 2012

Nudyyyyyyyyyyyyyyyy ;p;p

Początek dnia beznadzieja , zimno jak diabli  wgl nic mi się nie chce i do tego wszystkiego jestem zła ! !!! , ale o tym nie będę pisać bo brak słów.... .  Wczoraj dowiedziałam się pewnej rzeczy na temat mojego bloga  otóż  dotarła do mnie informacja , że pewne osoby czytają mojego bloga żeby się z niego pośmiać ! !  ja pierdziele  jak nie chcą to niech go nie czytają a jak komuś się coś nie podoba to niech spada na drzewo  zrywać bany !!! jestem zła jak cholera ! od samego rana .... .
Nie wiem co mam ze sobą zrobić ;/  totalnie brak pomysłów na ten dzień .  Postaram się dodać jakieś zdjęcia  tutaj bo jakoś za psuto jest jak dla mnie :D .   Nie wiem co mam jeszcze wam tu napisać tyle , że u mnie śnieg , śnieg  i jeszcze raz śnieg <3 .
 Za nie długo wigilia klasowa czas na masę zdjęć :D  to co tygryski lubą najbardziej hi hi hi hi hi ;p .


Zabawne jak serce potrafi być zwodnicze Więcej niż tylko parę razy Dlaczego zakochujemy się tak łatwo? Nawet jeśli jest to nie w porządku  Gdzie jest pragnienie, tam będzie i płomień Gdzie jest płomień, czyjaś więź spłonie Pink _Try (To mój ulubiony fragment z Piosenki Pink -try :d )
Ja lecę na zaplecze ;p papapap .
Ogrzewacz do rąk

:d

Stefan Pączek <333 z orbit


Moje cudne słuchafony ;D

2 komentarze:

  1. MAsz caly dzien, na pewno cos sobie zorganizujesz ;) Buziaki, zapraszam na nowy wpis! :)

    OdpowiedzUsuń

klawiatura jest fajna ,skomentuj prosze :P